VİZE

VizenizKAPIDA.com ile 3 Adımda vizeniz hazır!

A grubu acenta olan Emel Tur, 1996'dan buyana kurumsal firmalar için vermiş olduğu vize danışmanlık hizmetini artık son kullanıcılar içinde vermektedir. 

Yılların vermiş olduğu tecrübeyi ekonomik fiyatlarla birleştiren VizenizKapida.com 'a vize başvularınız için güvenebilirsiniz.

BİLGİLENDİRME1

KONTROL2

  • Evraklarınızı adresinizden teslim alalım, uygunluğunu kontrol edelim, gerekli hallerde düzenleme yapalım. Hata payını en aza indirelim.

BAŞVURU3

  • Vize reddi olmaması için son kontrolleri yaptıktan sonra ilgili birimlere başvurunuzu gerçekleştirip, tüm işlemlerinizi takip edelim, vizeniz çıktığında adresinize gönderelim.
...

ÜCRETSİZ DANIŞMA HATTI

VİZE DANIŞMANLIK

İstanbul'dan vizenizi sorunsuz alalım istermisiniz? Cevabınız "Evet" ise biz buradayız ve sizin telefonunuzu bekliyoruz. Türkiye'nin her yerinden bizi arayarak vizeniz konusunda yardım alabilir, vize danışmanlık hizmetlerimiz ile vizenizi sorunsuz ve "vize reddi" ihtimâlini en aza indirgeyerek alabilirsiniz. İstanbul Vize İşlemleri olarak vize alım oranımız %98 civarında seyretmektedir. Bu yüksek oran bizim profesyonel şekilde dosyanızı hazırlamamız ile mümkün olmaktadır.

Vize danışmanlık hizmeti kapsamında neler sunuyoruz;

  1. Vize sorularınızı 100% cevaplayarak kendinizi bilgili ve güvenli hissetmenizin sağlanması
  2. Vize için gerekli fotograf, belge, yazı vb. Unsurların temini
  3. Gideceğiniz ülkedeki amacınızı belirtir konsolosluğu hitaben bir niyet mektubunun ilgili dilde oluşturulması
  4. Finansal, öğrencilik, iş belgelerinin hazırlanıp eklenmesi ve bununla ilgili talep yazıları
  5. Vize formunun online olarak doldurulması
  6. Randevunuzun uygun bir tarih ve saat için planlanması
  7. Dosya'nızın tam, eksiksiz ve mükemmel bir sıra ile dizilmesi.
  8. Ofisimizde yapılacak olan mülâkat ile ilgili oryantasyon.

20 yıllık tecrübemiz ile sizin de tercihiniz olmak istiyoruz. Unutmayın "vize" ciddi ve stresli bir süreçtir ve vize'nizin kabul edilmemesi size hem zaman, hem de maddi zarar demektir. Ayrıca bazı durumlarda aynı ülkeye bir daha vize alamama ihtimâli de her zaman vardır. Bunu riske atmamak için bize telefon ile aramanız yeterli.

  0 (216) 201 1515 -   0 (532) 241 8231

Arayın konuşalım ve vize alım sürecinizi beraber planlayalım.